Premium Gastro 100% Chef – molekulární gastronomie, suchý led, cateringBertha – pece na dřevěné uhlíChef Attitude - oleje, octy, hořčice a majonézyCookplay - designové nádobíCroustWich - revoluční koncept pro kvalitní občerstveníFiggjo - porcelán pro profesionální kuchyněHering Berlin – porcelánJacques Pergay – ručně vyráběný porcelánJosper – grily a pece na dřevěné uhlíKangabox - ergonomické, lehké a odolné termoboxyKisag - tyčové mixéry, výrobníky na omáčkuLa Tavola - příbory, nádobí, vybavení restauraceLehmann Glass – Foukané sklo nejvyšší kvalitySafetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!Sal de Añana - solné krápníky, solné květy, minerální sůl a tekutá sůlTerra Omiros - extra panenský olivový olejVito - filtrace fritovacího olejeVollrath - gastro vybavení kuchyní, jídelen a restauracíX-OVEN – grily a pece na dřevěné uhlí
CZ | SK | EN
  • Safetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!
  • Safetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!
  • Safetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!

O Safetray

SafetraySpolečnost Safetray je pro český s slovenský trh výhradně zastupována společností czECO, pro nákup navštivte náš eShop, nebo naši vzorkovnu, viz sekce kontakty.

Výrobně-designová společnost Safetray sídlí ve Skotsku. Hlavní činností a závazkem je vývoj, výroba a distribuce inovativních produktů pro gastro provozovny, které dbají na bezpečí práce a provozu.

První produkt, originální Safetray, byl vyvinut bývalou servírkou a pořadatelkou společenských akcí Alison Grieve po té, co byla přítomna pozoruhodné gastronehody, při které byl plný tác se šampaňským převrhnut na velmi důležitou osobu.

Od vzniku v roce 2009 je Safetray nadšeně vítán gastroprofesionály a odborníky, ale také celosvětovými obchodními partnery a distributory.

NSF

Produkt Safetray je zaregistrován pod NSF. Garantujeme nejvyšší standard bezpečnosti pokrmů a nápojů.