Premium Gastro 100% Chef – molekulární gastronomie, suchý led, catering Cookplay - designové nádobí  Figgjo - porcelán pro profesionální kuchyně Hering Berlin – porcelán Jacques Pergay – ručně vyráběný porcelán Kangabox - ergonomické, lehké a odolné termoboxy La Tavola - příbory, nádobí, vybavení restaurace Lehmann Glass – Foukané sklo nejvyšší kvality  Vollrath - gastro vybavení kuchyní, jídelen a restaurací X-OVEN – grily a pece na dřevěné uhlí 
CZ | SK | EN
  • Safetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!
  • Safetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!
  • Safetray – 1. nepřevrhnutelný tác na světě!

O Safetray

SafetraySpolečnost Safetray je pro český s slovenský trh výhradně zastupována společností czECO, pro nákup navštivte náš eShop, nebo naši vzorkovnu, viz sekce kontakty.

Výrobně-designová společnost Safetray sídlí ve Skotsku. Hlavní činností a závazkem je vývoj, výroba a distribuce inovativních produktů pro gastro provozovny, které dbají na bezpečí práce a provozu.

První produkt, originální Safetray, byl vyvinut bývalou servírkou a pořadatelkou společenských akcí Alison Grieve po té, co byla přítomna pozoruhodné gastronehody, při které byl plný tác se šampaňským převrhnut na velmi důležitou osobu.

Od vzniku v roce 2009 je Safetray nadšeně vítán gastroprofesionály a odborníky, ale také celosvětovými obchodními partnery a distributory.

NSF

Produkt Safetray je zaregistrován pod NSF. Garantujeme nejvyšší standard bezpečnosti pokrmů a nápojů.